Villa Mao Warszawa Jabłonna to miejsce, to miejsce, którego brakowało na hotelowej mapie Warszawy i okolic. Schludny, nowo wybudowany budynek, który zachwyca swoim wnętrzem i wyposażeniem. W Hotelu Mao, każdy znajdzie to, czego szuka – nieważne, czy chodzi o relaks w domowych zaciszu, czy aktywnym wypoczynek na terenie zielonej Jabłonnej słynącej z czystego powietrza i rozkosznych ptasich treli. Mamy wszystko, czego Wam potrzeba.

Nasze pokoje urządzone są w gustowny, pełen klasy i wysmakowania sposób, przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych. Wszystkie wyposażone są w telewizory z płaskim kineskopem, szybkie wifi, kablówkę, wygodne duże łóżka, eleganckie szafy na odzież, własne łazienki z niezbędnym wyposażeniem takim jak ręczniki, czy suszarki oraz wygodne duże lustra. Nowo wybudowany budynek gwarantuje też najwyższy poziom czystości na terenie całego obiektu, oraz pewność, że wszystkie sprzęty, jakie znajdują się w naszym hotelu są czyste i wręcz pachnące nowością. Dajcie się porwać do krainy piękna i luksusu. Poza wystrojem samych pokoi, również korytarze i recepcja stanowią nie lada gratkę dla ludzi lubiących nowoczesną estetykę oraz niebanalne urządzenie wnętrz. W naszej recepcji pracują ludzie, którzy z miłą chęcią pomogą w aklimatyzacji i przeprowadzą przez cały jej proces.

W pobliżu naszego hotelu znajdują się liczne sklepy, stacja benzynowa, restauracja McDonald ’s oraz przystanek autobusowy, z którego można dojechać bezpośrednio do Warszawy. Hotel wyposażony jest oczywiście w bezpłatny parking dla klientów, oraz piękny ogród, z którego każdy nasz gość może korzystać do woli. Jeśli marzy Wam się w otoczeniu pięknej roślinność położyć się na trawie i zapominając o całym świecie oddać się lekturze, nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli przyjedziecie do nas ze swoimi pociechami, także one znajdą miejsce do zabawy. Hotel Mao, to wszystko, czego potrzebujecie by czerpać pełnymi garściami ze wszystkich dobrodziejstw, jakie oferują Jabłonna i Warszawa. Po co przepłacać, meldując się w Warszawskich hotelach, która poza wygórowaną ceną oferują jedynie dźwięki klaksonów i inne miejskie odgłosy. Przyjedźcie do Jabłonnej i na własnej skórze przekonajcie się, co to znaczy, mieszkać w pięknych leśnych ostępach jednocześnie mając miasto dosłownie w zasięgu ręki. Potwierdźcie swoją rezerwację już dziś.