Od samego zalążka pomysłu, naszym celem było stworzenie wygodnego miejsca do życia dla tych z Państwa, którzy przy ograniczonym budżecie szukają czegoś spełniającego ludzkie standardy zamieszkania. Przeglądaliśmy w Internecie, jak wyglądają pokoje pracownicze i inne hostele o niskim standardzie i pomyśleliśmy sobie, że nie tak powinni żyć i mieszkać ludzie pracujący. Wtedy powstała myśl, by spróbować coś, jakoś ulepszyć standardy obecnie panujące na Polskim rynku. Tak właśnie powstał pomysł na willę Mao, która, mamy nadzieję, przypadnie Państwu do gustu i zmieni nieco wizerunek kwater pracowniczych.

Można żyć w ludzkich warunkach za niewielkie pieniądze i my zamierzamy to Państwu udowodnić. Za naszą lokalizację wybraliśmy sobie Jabłonną, ponieważ ceny gruntów i ceny utrzymania są znacznie niższe, niż w przypadku stolicy przy jednoczesnej małej odległości od Warszawy. Jabłonna słynie za swojej zaciszności przy jednoczesnej wysokiej dostępności obiektów komercyjnych takich jak sklepy, czy stacje benzynowe, serdeczności ludzi w niej mieszkających, a także z okolicznych terenów zielonych, gdzie każdy odnajdzie w sobie dawno zapomniany spokój i harmonię. Jabłonna wydała się nam więc miejscem wręcz wymarzonym by tu zbudować dom dla ludzi, którzy znają swoją wartość. Wykończyliśmy naszą willę w najwyższym standardzie wierząc, że jakość jest najwyższym wyznacznikiem naszej troski o ludzi, którzy będą u nas mieszkać. Jednocześnie postanowiliśmy podzielić naszą Willę na segment hostelowy i hotelowy, by tym z Państwa, którzy przywykli do luksusów, móc zapewnić luksus, jakiego oczekujecie.

Nasza Willa to rewolucyjny projekt, którego oferta przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom nie rezygnując jednak z klientów mniej wymagającym, ponieważ kompleksowa usługa jest kluczowym spełnieniem naszego pierwotnego założenia programowego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego w celu dokładniejszej weryfikacji naszych usług i przekonania się, że jesteśmy najlepszym z możliwych rozwiązań. Willa Mao może stać się Waszym drugim, pełnym ciepła i rodzinnej atmosfery domem. Dla nas liczą się przede wszystkim ludzie, a nasza willa jest tego najlepszym przykładem. Przyjedź i przekonaj się już dziś, a już nigdy więcej nie zwątpisz w jakość świadczonych przez nas usług hotelarskich. Pozdrawiamy i pytamy: Co jeszcze możemy dla ciebie zrobić?